realitná kancelária Real - X mi sprostredkovala predaj nehnuteľnosti - pozemku, pričom jej prístup bol nadštandardný, zabezpečila aj služby, ktoré jej nevyplývali so zmluvy o sprostredkovaní, veľmi dobrý profesionálny prístup. Ďakujem.
Prostredníctvom pani Dobiašovej sme s manželkou kupovali záhradu v Bernolákove. S poskytnutými službami sme boli veľmi spokojní. Komplikácie, ktoré vznikli kvôli starému domu, (nezapísanému na LV) úspešne vyriešila a všetko dotiahla do konca. Ďakujeme.
Realitnú kanceláriu real X a pani Dobiašovú veľmi doporučujem. Dobre nám poradila a pomohla s predajom bytu. Do 2 týždňov bol náš byt predaný a za cenu, ktorú sme ani nedúfali dosiahnuť. Už za 3 týždne sme mali peniaze na účte, tlačil nás čas, lebo sme potrebovali vyplatiť novozakúpený dom. Nemuseli sme nič riešiť, bola to skvelá práca. Ďakujeme.
So službami pani Dobiašovej som bola maximálne spokojná. Je ústretová, ľudská a skutočne profesionálna realitná maklérka. Predala náš byt v krátkom čase a vzhľadom k tomu, že bol takmer v pôvodnom stave, za veľmi dobrú cenu. Keď v budúcnosti budem riešiť nejaký ďalší realitný obchod, určite sa na ňu obrátim.
Vďaka pani Dobiašovej sme predali náš dom v Stupave po rodičoch. Predávali sme ho už dlhší čas cez rôzne realitné kancelárie a tak sme boli naozaj veľmi spokojní, keď sa to práve jej podarilo zrealizovať. Obchod prebehol v poriadku a bez komplikácií, takže sme boli veľmi spokojní, ďakujeme.