Rekreačný/stavebný pozemok na okraji lesa - 1.127 m2 - LAMAČ

Rekreačný/stavebný pozemok na okraji lesa - 1.127 m2 - LAMAČ

Na predaj krásny, slnečný, pozemok na upätí Malých Karpát v Lamači a pritom 15-20 min. od centra BA. Je takmer rovinatý, presvetlený, bezproblémový prístup autom.Cena: 180.000E. Do chatky na pozemku je privedená el.en. (220 aj 380 V), do záhrady pitná voda. Východy: krásne, tiché prírodné prostredie, bezhraničné možnosti športového vyžitia a rekreácie, výborná občianska vybavenost, bezproblémové a rýchle napojenie na diaľničný obchvat.

Stavebný pozemok v LÍŠČOM ÚDOLÍ – 711 m2 na predaj

Stavebný pozemok v LÍŠČOM ÚDOLÍ – 711 m2 na predaj

Na predaj krásny, slnečný, tichý, dostatočne veľký pozemok s krásnym panoramatickým výhľadom v Líščom údolí neďaleko Iuventy za 299.900 EUR. Ide o zastavané územie, sused iba z jednej strany, z druhej strany a zozadu les. Výhodná juho-západná orientácia. Na pozemoku sa nachádza starší RD/chata s troma miestnosťami. Do domu je privedená pitná voda, elektrická energia 220/380 V, tesne pri hranici pozemku v ceste je plyn a kanalizácia.

Prenájom garsónky v centre Bratislavy - Krížna ul.

Prenájom garsónky v centre Bratislavy - Krížna ul.

Prenájom garsónky v centre Bratislavy na Krížnej ulici, pri Medickej záhrade, 20 m 2 úžitkovej plochy, okno na JV do tichého dvora. Cena 350 EUR / mesiac vrátane energií. Garsónka sa prenajíma nezariadená.

Pozemok Klanec

Pozemok Klanec

Predaj stavebného pozemku v Bratislave - Lamači - 670 m 2, oplotený, udržiadaný, slnečný, prístupný po asfaltovej komunikácii. Prípojky na hranici pozemku. 

Záhrada v BA-Lamači

Záhrada v BA-Lamači

Oplotená záhrada menších rozmerov 231 m2 - priamo v centre Lamača na Borinskej ulici. Záhrada je slnečná, udržiavaná, vstup primo z chodníka. Elektrina, plyn, voda a kanlizácia v bezprostrednej blízkosti na ulici.

Rekreačný pozemok

Rekreačný pozemok

Predaj krásnej rekreačnej záhrady na atraktívnom mieste priamo v lese - v rekreačnej oblasti " Zlatá hora " v mestskej časti Lamač. Rozloha záhrady 929 m2, prístup z 2 strán, starší malý dom na pozemku. K dispozícii je právoplatné stavebné povolenie na 4-izbový rodinný dom. 

2-i.byt Ružinov

2-i.byt Ružinov

Slnečný 2-izbový byt v obľúbenej bratislavskej lokalite - Ružinove na Moldavskej ulici, v tehlovom dome. Byt je okamžite po kúpe voľný, je vyprataný a pripravený na rekonštrukciu podľa vkusu budúceho majiteľa.